Przedstaw się. O trudnej sztuce mówienia o sobie

Autoprezentacja w biznesie gra dużą rolę. Często od pierwszego wrażenia, jakie odniesie nasz rozmówca, zależy przyszłość naszej współpracy. Jak zaprezentować się więc, by być zapamietanym po spotkaniu? Jak mówić o sobie, podpowiada Katarzyna Pianko-Szlachta.

Czytaj artykuł

Autor:
Katarzyna Pianko-Szlachta
Przygodę z nieruchomościami rozpoczęła w 2009 r. W pracy ceni sobie zaangażowanie, odpowiedzialność, skuteczność i współpracę. Na co dzień buduje własną markę pod szyldem „Dom Czy Mieszkanie”. Energię i motywację do dalszej pracy i rozwoju czerpie z zadowolenia klientów. Obserwuje rynek nieruchomości i utwierdza się w przekonaniu, że jest jeszcze dużo do zrobienia.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2020.

Pobierz magazyn

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »