Prawne aspekty użycia drona w branży nieruchomości

Szerokie możliwości zastosowania dronów w branży nieruchomości sprawiają, że coraz częściej są one wykorzystywane w pracy pośredników. Jak jednak korzystać z nowych technologii zgodnie z prawem? O tym piszą dr Agnieszka Besiekierska i Maciej Gorgol.
Czytaj artykuł
Autorzy:
dr Agnieszka Besiekierska
Adwokat, counsel i szef praktyki Digital w warszawskim biurze Noerr. Prawnik z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie prawa internetowego, e-commerce, IT i prawa telekomunikacyjnego. Posiada doświadczenie zarówno w zakresie dużych multijurysdykcyjnych projektów, jak i w bieżącym doradztwie. Prezentuje interdyscyplinarne podejście do doradztwa: posiada certyfikaty z zakresu zarządzania projektami (Agile PM Foundation, Prince2 Foundation) oraz ITIL Foundation.

Maciej Gorgol
Adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości, postępowaniach sądowych i arbitrażowych (międzynarodowy arbitraż handlowy i inwestycyjny). Posiada kilkuletnie doświadczenie w doradztwie dla zagranicznych inwestorów w zakresie transakcji dot. nabywania nieruchomości oraz w prowadzeniu procesów budowlanych w Polsce.
Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2018

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Życzenia Bożonarodzeniowe

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenianiosą ze sobą wiele radościoraz refleksji dotyczących minionego okresui planów na nadchodzący Nowy Rok.W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyćwiele zadowolenia i

Przeczytaj więcej »