Podsumowanie transakcji zawartych na rynku nieruchomości w styczniu 2012 roku.

Analitycy Home Broker zaobserwowali wzrost na rynku najmu. W porównaniu do ubiegłego roku, zawarto o 18% więcej umów. Zainteresowaniem cieszyły się głównie lokale o wysokim standardzie. Wzrost popytu nie przełożył się na wzrost cen.
Więcej w artykule autorstwa Bartosza Turka i Katarzyny Siwek Żródło: HomeBroker na stronie www.bankier.pl link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Kupić mieszkanie czy wynająć? Mamy najnowsze wyliczenia i jest lepiej niż rok temu

Cytat “Choć za sprawą ponownie drożejących mieszkań, na wkład własny trzeba przeznaczyć więcej niż przed rokiem, to odczuwalnie tańsze kredyty mieszkaniowe sprawiają, że zakup mieszkania może kosztować łącznie mniej niż przed rokiem. Policzyliśmy, jak w ciągu 25 lat wypadnie zakup mieszkania na kredyt w zestawieniu z czynszem za wynajmowane mieszkanie.”

Przeczytaj więcej »