„Podatki w nieruchomościach – Zmiany w Polskim Ładzie

 

Termin – 21 września 2023 roku, godzina 11 00 online – na platformie – uczestnicy po wypełnieniu i opłaceniu zgłoszenia otrzymają link do transmisji.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Ponadto szkolenie będzie zaliczone jako jedna sesja dla uzyskania Certyfikatu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN spełnia wymogi kształcenia ustawicznego F PPRN – więcej o Certyfikacie Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN zobacz ten link

Tematyka szkolenia – Podatki w obrocie nieruchomościami

  • Sprzedaż nieruchomości VAT a PCC
  • Przychody z działalności gospodarczej czy z odpłatnego zbycia nieruchomości?
  • Inwestycja w nieruchomości
  • Zmiany w Polskim Ładzie od lipca: obniżenie stawki PIT, likwidacja ulgi dla klasy średniej, forma opodatkowania w 2023 roku
 

Wykładowca: Sylwia Jankowska – radca prawny nr wpisu Łd-2545, doradca podatkowy nr wpisu 10794, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, studia podyplomowe w zakresie Przedsiębiorczości na Wydziale Ekonomiczno -Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, Studia Podyplomowe Pedagogiczne na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu doradztwa podatkowego, obsłudze księgowej oraz prowadzeniu zajęć dydaktycznych i szkoleń.

Cena szkolenia:

350 zł. – brutto /osoba – opłata standardowa

270 zł. – brutto / absolwenci kursów licencyjnych Stowarzyszenia PTEiDRN

160 zł. – brutto / – członkowie Stowarzyszenia PTEiDRN (z opłaconymi składkami członkowskimi).

 płatności przelewem na konto PTEiDRN – Santander 32 1090 2851 0000 0001 0504 1029 z odpowiednim dopiskiem „szkolenie imię i nazwisko”

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604

Organizator:

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN)

Zapisy – wyślij zgłoszenie online załącz dowód wpłaty:

Więcej informacji: biuro1@profesjonalista.net ,

telefon 510 069 316, 501 213 60

Nota prawna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub miejsca zajęć w przypadku sytuacji od niego niezależnych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »