„Podatki w nieruchomościach – Zmiany w Polskim Ładzie od lipca.”

 

Termin – 8 września 2022 roku, godzina 10 00 online – na platformie – uczestnicy po wypełnieniu i opłaceniu zgłoszenia otrzymają link do transmisji.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Ponadto szkolenie będzie zaliczone jako jedna sesja dla uzyskania Certyfikatu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN spełnia wymogi kształcenia ustawicznego F PPRN – więcej o Certyfikacie Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN zobacz ten link

Tematyka szkolenia – Podatki w obrocie nieruchomościami

  • Sprzedaż nieruchomości VAT a PCC
  • Przychody z działalności gospodarczej czy z odpłatnego zbycia nieruchomości?
  • Inwestycja w nieruchomości
  • Zmiany w Polskim Ładzie od lipca: obniżenie stawki PIT, likwidacja ulgi dla klasy średniej, forma opodatkowania w 2022 roku
 

Wykładowca: Sylwia Jankowska – radca prawny nr wpisu Łd-2545, doradca podatkowy nr wpisu 10794, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, studia podyplomowe w zakresie Przedsiębiorczości na Wydziale Ekonomiczno -Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, Studia Podyplomowe Pedagogiczne na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu doradztwa podatkowego, obsłudze księgowej oraz prowadzeniu zajęć dydaktycznych i szkoleń.

Cena szkolenia:

200 zł. – brutto /osoba – opłata standardowa

150 zł. – brutto / absolwenci kursów licencyjnych Stowarzyszenia PTEiDRN

100 zł. – brutto / – członkowie Stowarzyszenia PTEiDRN (z opłaconymi składkami członkowskimi).

 płatności przelewem na konto PTEiDRN – Santander 32 1090 2851 0000 0001 0504 1029 z odpowiednim dopiskiem „szkolenie imię i nazwisko”

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604

Organizator:

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN)

Zapisy – wyślij zgłoszenie online załącz dowód wpłaty:

Więcej informacji: biuro1@profesjonalista.net ,

telefon 510 069 316, 501 213 604

Nota prawna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, wykładowców lub miejsca zajęć w przypadku sytuacji od niego niezależnych. Organizację, warunki, koszty i warunki przystąpienia do egzaminów licencyjnych określa Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

 

8

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Poradnik Otodom x ThinkCo: Przygotowanie mieszkania na wynajem – wskazówki dla wynajmujących i przyszłych najemców

Cytat “Jak sporządzić dobry protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania? Co najemca powinien przed podpisaniem umowy najmu? Jak w ogóle przygotować mieszkanie na wynajem – meblować, zostawić puste? Co z podstawowym wyposażeniem? Najem może budzić wiele pytań i wątpliwości. Dlatego Otodom wraz z ThinkCo i Fundacją Rynku Najmu stworzyło serię poradników o tym, jak powinien wyglądać dobry najem.”

Przeczytaj więcej »

Pogoda daje się we znaki ubezpieczycielom. Szkód prawie dwa razy więcej

Cytat “Wzrost szkód katastroficznych, który był wyraźny już w ubiegłym roku, w tym okazał się jeszcze wyższy. Burze, gradobicia, powodzie i lokalne podtopienia, wichury, trąby powietrzne czy pożary wywołane suszą spowodowały, że w I półroczu liczba szkód katastroficznych zgłaszanych ubezpieczycielom w ramach polis majątkowych i komunikacyjnych wzrosła o kilkadziesiąt procent. – Dominują przede wszystkim szkody spowodowane deszczami nawalnymi, przepięciami i wichurami – mówi Monika Lis-Stawińska z Compensa TU SA Vienna Insurance Group.”

Przeczytaj więcej »