Pismo PTEiDRN w ramach konsultacji zmian pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Odpowiedź  jaką Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości,  której jesteśmy członkiem przesłała do Ministra Rozwoju i Technologii w odpowiedzi na pismo- DN-V.0710.4.2023.JM.1 w ramach konsultacji projektowanych zmian w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Odpowiedź Federacja uwzględniająca nadesłane przez państwa mailowo uwagi za które bardzo dziękujemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »