Pismo PTEiDRN w ramach konsultacji zmian pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Odpowiedź  jaką Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości,  której jesteśmy członkiem przesłała do Ministra Rozwoju i Technologii w odpowiedzi na pismo- DN-V.0710.4.2023.JM.1 w ramach konsultacji projektowanych zmian w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Odpowiedź Federacja uwzględniająca nadesłane przez państwa mailowo uwagi za które bardzo dziękujemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »