Wrocław. Obrady pierwszej Rady Naczelnej Federacji PPRN – wybrano władze.

pprnokmale“W dniu 19 czerwca 2009 roku we Wrocławiu obradowała Pierwsza Sprawozdawczo Wyborcza Rada Naczelna Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości – pprn.pl.

Wybrano władze na pierwszą kadencję Federacji.

Zarząd:

Prezydent – Zbigniew Kubiński
Wiceprezydent – Andrzej Jakiel
Członek Zarządu – Sławomir Gański

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący – Bogusław Jęcek
WZastępca prewodniczącego – Grzegorz Biskupski
Sekretarz – Beata Garbacz

Podczas Obrad do grona Federacji doszły kolejne trzy stowarzyszenia zawodów rynku nieruchomości. Rada Naczelna Federacji PPRN uchwaliła program zdynamizowania rynku nieruchomości. Rada Naczelna na następnym posiedzeniu rozpatrzy wnioski o przystąpienie kolejnych trzech Stowarzyszeń. Przedyskutowano sytuację na rynku nieruchomości. Ustalono logo Federacji. Ustalono domenę Federacji pprn.pl. Ustalono wzór pieczęci dla osób będących członkami stowarzyszeń zrzeszonych w Federacji PPRN. Ustalono zasady przystępowania do Federacji PPRN. Przedyskutowano funkcjonowanie Federacji PPRN jako organizatora praktyk zawodowych zgodnie z odpowiednimi regulacjami. Przyjęto 9 Uchwał. Wkrótce pełna informacja o wynikach Rady Naczelnej pprn.pl.”

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Działka w spadku lub darowiźnie czy sprzedaż działki i przekazanie pieniędzy? Jakie obowiązują podatki i co jest korzystniejsze?

Cytat “Wielu właścicieli gruntów traktuje nieruchomości jako inwestycję, która z czasem zyskuje na wartości. Działka kojarzy się z bezpieczeństwem, stabilnością i możliwością zysku przy sprzedaży. Rzadziej myśli się jednak o tym, że posiadanie ziemi to także szereg obowiązków prawnych i finansowych, które mogą zaskoczyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzą spadki, darowizny czy podziały nieruchomości. Brak wiedzy w tym zakresie może prowadzić do kosztów, które niekiedy sięgają nawet 64% wartości sprzedawanego gruntu, a także do obowiązku zapłaty 19% podatku dochodowego czy 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.”

Przeczytaj więcej »