Paryż. Obchody 50 lecia Compagnie Nationale des Experts Immobiliers.

medal-cnei3
W dniu 25 kwietnia 2009 w Paryżu na zaproszenie Compagnie Nationale des Experts Immobiliers – francuskiego odpowiednika PTEiDRN prezydent PTEiDRN Zbigniew Kubiński uczestniczył w obchodach 50 lecia istnienia tej organizacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Idealne zdjęcia w Twoich ogłoszeniach

Aby skutecznie przyciągnąć uwagę poszukujących na Nieruchomosci-online.pl, warto postawić na wysokiej jakości zdjęcia nieruchomości, stosować odpowiednie zasady kadrowania dostosowane do urządzeń mobilnych oraz unikać elementów zakłócających odbiór, co zapewni najlepsze doświadczenie użytkownikom portalu. Jak przygotować zdjęcia do publikacji na portalu, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Popyt na mieszkania goni uciekającą podaż. Indeks urban.one i ceny stabilne, ale najwyżej w historii

Cytat “Choć na rynku przybywa chętnych na mieszkania, w szczególności posiłkujących się kredytami mieszkaniowymi, to szybciej od popytu rośnie podaż – wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Cenatorium. Mimo że zarówno odczyty indeksu urban.one jak i ceny znajdują się na szczycie, to dynamika wzrostu liczona w ujęciu rocznym słabnie z miesiąca na miesiąc.”

Przeczytaj więcej »