Operacja: Sprzedać dom. Rozmowa z Martą Gadzińską

Sprzedaż domu to wyzwanie nie tylko dla samego sprzedającego, ale i dla pośrednika nieruchomości, do którego ten sprzedający się zgłosi po pomoc. O meandrach transakcji domów w rozmowie z Dominiką Mikulską, project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl, opowiada Marta Gadzińska, pośredniczka w obrocie nieruchomościami i właścicielka biura nieruchomości EKSPERCI.pro

Czytaj artykuł

Autor:

Dominika Mikulska

Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 2/2021.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Czas surferów

Biura przygotowane na pojawiające się trudności nie tylko utrzymują, ale nawet zwiększają swoją przychodowość. Pozostali notują większe, a czasami bardzo duże, trudności operacyjne, starając się przetrwać. O tym, jakie strategie mogą pomóc biurom nieruchomości utrzymać się i rozwijać w czasach transformacji, pisze Dawid Marecki.

Przeczytaj więcej »