Open house. Czy ma szansę sprawdzić się w polskich realiach?

Dziś sama oferta nieruchomości już nie wystarczy. Liczy się też sposób prezentacji domu czy mieszkania. Nie chodzi jednak o to, by zaprosić klienta i pokazać mu wnętrza. Warto sprawić, by już od wejścia poczuł się jak u siebie. Zbudowaniu pozytywnego wrażenia służy usługa Open House. Metoda, która doskonale sprawdza się od lat w Stanach Zjednoczonych, coraz większą popularność zdobywa także na naszym rodzimym gruncie.

Więcej o tym, na czym polega idea drzwi otwartych nieruchomości, w artykule Magdaleny i Grzegorza Wysoków – link do artykułu

Autorzy:
magdalena-i-grzegorz-wysokMagdalena Wysok – absolwentka dziennikarstwa, przez wiele lat związana z Polskim Radiem, od ponad 8 lat pośrednik w obrocie nieruchomościami, współwłaścicielka Hoog Nieruchomości i dyrektor marki Hoog Nieruchomości. Dyplomowany Home Stager, stylista wnętrz, specjalista ds. wizerunku nieruchomości. Pomysłodawczyni wydarzeń „Nieruchomości z klasą”. Współautorka książki Patent sprzedawcy. Wizjonerka, osoba bardzo kreatywna, która nie przestaje się rozwijać.

Grzegorz Wysok – absolwent prawa, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, związany z branżą od 10 lat. Założyciel i właściciel marki Hoog Nieruchomości. Przeprowadził ponad 200 skutecznych transakcji sprzedaży i wynajmu, pracował zarówno dla małych, jak i korporacyjnych biur obrotu nieruchomościami w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w sprzedaży luksusowych domów i apartamentów. Organizator wydarzenia „Nieruchomości z klasą”, współautor książki Patent sprzedawcy.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 3/2016 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »