Open house. Czy ma szansę sprawdzić się w polskich realiach?

Dziś sama oferta nieruchomości już nie wystarczy. Liczy się też sposób prezentacji domu czy mieszkania. Nie chodzi jednak o to, by zaprosić klienta i pokazać mu wnętrza. Warto sprawić, by już od wejścia poczuł się jak u siebie. Zbudowaniu pozytywnego wrażenia służy usługa Open House. Metoda, która doskonale sprawdza się od lat w Stanach Zjednoczonych, coraz większą popularność zdobywa także na naszym rodzimym gruncie.

Więcej o tym, na czym polega idea drzwi otwartych nieruchomości, w artykule Magdaleny i Grzegorza Wysoków – link do artykułu

Autorzy:
magdalena-i-grzegorz-wysokMagdalena Wysok – absolwentka dziennikarstwa, przez wiele lat związana z Polskim Radiem, od ponad 8 lat pośrednik w obrocie nieruchomościami, współwłaścicielka Hoog Nieruchomości i dyrektor marki Hoog Nieruchomości. Dyplomowany Home Stager, stylista wnętrz, specjalista ds. wizerunku nieruchomości. Pomysłodawczyni wydarzeń „Nieruchomości z klasą”. Współautorka książki Patent sprzedawcy. Wizjonerka, osoba bardzo kreatywna, która nie przestaje się rozwijać.

Grzegorz Wysok – absolwent prawa, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, związany z branżą od 10 lat. Założyciel i właściciel marki Hoog Nieruchomości. Przeprowadził ponad 200 skutecznych transakcji sprzedaży i wynajmu, pracował zarówno dla małych, jak i korporacyjnych biur obrotu nieruchomościami w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w sprzedaży luksusowych domów i apartamentów. Organizator wydarzenia „Nieruchomości z klasą”, współautor książki Patent sprzedawcy.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 3/2016 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »