Odbyło się kolejne szkolenie – Seminarium w ramach Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN

Kolejni uczestnicy naszej Powszechnej Akademii Nieruchomości zdobyli tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Kolejni uczestnicy rozpoczęli edukację. Nasze ostatnie przed wakacjami Seminarium miało miejsce w dniach 26-27 czerwca 2010 roku w Dobieszkowie pod Łodzią. Pogoda, frekwencja i atmosfera dopisały znakomicie. Nie był to przypadek, albo coś odosobnionego bowiem u nas nieskromnie mówiąc zawsze tak jest.
Dwudniowe seminarium było otwarciem drzwi w przyszłość zawodów rynku nieruchomości.

Pierwszego dnia gościliśmy znakomitego wykładowcę, erudytę Adama Polanowskiego, który przedstawił tajemnice doradztwa. Doskonały, żywy, pełen niespodzianek wykład spotkał się z ogromnym uznaniem uczestników.

Wspaniała atmosfera spotkań i wysoki poziom merytoryczny zajęć to znak naszej Akademii. Wieczorem odbył się tradycyjny bankiet, był on jak zwykle okazją do dyskusji ale także do zabawa wszystkich. Ten bankiet był wyjątkowy bowiem świętowaliśmy również ślub dwojga poznanych na naszych Sesjach PAN PTEiDRN Doradców Rynku Nieruchomości. Życzeniom szczęścia i zdrowia nie było końca. Impreza trwała dłuuuuuugo.

Drugi dzień to dzień z laptopami w ręku - otwarcie drugiej sesji.

W niedzielę miało miejsce Seminarium dotyczące przyszłości zwodów rynku nieruchomości w kontekście rozwijających się technologi Internetowych – rozwijających się portali branżowych, ofertowych, społecznościowych.

Upowszechnieniem nowych środków komunikacji wykorzystujących Internet, nowych technologii prezentacji ofert. W Seminarium jako moderatorzy pojawili się specjaliści informatycy oraz przedstawiciele zawodów rynku nieruchomości. Z żalem i niedosytem musieliśmy kończyć program Seminarium. Wkrótce kolejne zaskakujące spotkanie zawodów rynku nieruchomości. My już wiemy co będzie a powiemy niedługo.

Jeszcze jedna wiadomość kolejnych 7 osób otrzymało Certyfikaty Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN Gratulujemy 17 osób złożyło deklarację wstąpienia do naszego Towarzystwa. Rośniemy! Nieustająco! Z pożytkiem dla środowiska i klientów.

W Seminarium uczestniczyło mnóstwo nowych adeptów idea Powszechnej Akademii Nieruchomości rozwija się!

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »