Odbyło się kolejne szkolenie – Seminarium w ramach Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN

Kolejni uczestnicy naszej Powszechnej Akademii Nieruchomości zdobyli tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Kolejni uczestnicy rozpoczęli edukację. Nasze ostatnie przed wakacjami Seminarium miało miejsce w dniach 26-27 czerwca 2010 roku w Dobieszkowie pod Łodzią. Pogoda, frekwencja i atmosfera dopisały znakomicie. Nie był to przypadek, albo coś odosobnionego bowiem u nas nieskromnie mówiąc zawsze tak jest.
Dwudniowe seminarium było otwarciem drzwi w przyszłość zawodów rynku nieruchomości.

Pierwszego dnia gościliśmy znakomitego wykładowcę, erudytę Adama Polanowskiego, który przedstawił tajemnice doradztwa. Doskonały, żywy, pełen niespodzianek wykład spotkał się z ogromnym uznaniem uczestników.

Wspaniała atmosfera spotkań i wysoki poziom merytoryczny zajęć to znak naszej Akademii. Wieczorem odbył się tradycyjny bankiet, był on jak zwykle okazją do dyskusji ale także do zabawa wszystkich. Ten bankiet był wyjątkowy bowiem świętowaliśmy również ślub dwojga poznanych na naszych Sesjach PAN PTEiDRN Doradców Rynku Nieruchomości. Życzeniom szczęścia i zdrowia nie było końca. Impreza trwała dłuuuuuugo.

Drugi dzień to dzień z laptopami w ręku - otwarcie drugiej sesji.

W niedzielę miało miejsce Seminarium dotyczące przyszłości zwodów rynku nieruchomości w kontekście rozwijających się technologi Internetowych – rozwijających się portali branżowych, ofertowych, społecznościowych.

Upowszechnieniem nowych środków komunikacji wykorzystujących Internet, nowych technologii prezentacji ofert. W Seminarium jako moderatorzy pojawili się specjaliści informatycy oraz przedstawiciele zawodów rynku nieruchomości. Z żalem i niedosytem musieliśmy kończyć program Seminarium. Wkrótce kolejne zaskakujące spotkanie zawodów rynku nieruchomości. My już wiemy co będzie a powiemy niedługo.

Jeszcze jedna wiadomość kolejnych 7 osób otrzymało Certyfikaty Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN Gratulujemy 17 osób złożyło deklarację wstąpienia do naszego Towarzystwa. Rośniemy! Nieustająco! Z pożytkiem dla środowiska i klientów.

W Seminarium uczestniczyło mnóstwo nowych adeptów idea Powszechnej Akademii Nieruchomości rozwija się!

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »