Od 1 września drakońskie kary dla pośredników i zarządców nieruchomości za brak ubezpieczenia OC.

“Kary na pośredników i zarządców nieruchomości bez polisy będzie nakładać inspekcja handlowa”.Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Renata Krupa-Dąbrowska na stronie www.rp.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »