OC w życiu prywatnym najemcy – dlaczego warto je mieć?

Cytat “Rynek najmu mieszkań ma się w Polsce dobrze. Wielu osób nie stać na zakup mieszkania, nawet na kredyt. Wynajem mieszkania jest wówczas jedyną opcją. Ale czy bezpieczną? Za szkody powstałe w trakcie użytkowania mieszkania odpowiada najemca, a właściciel mieszkania nie zawsze je ubezpiecza. Eksperci SALTUS Ubezpieczenia radzą więc najemcom, aby zapewnili sobie ochronę, wykupując ubezpieczenie ruchomości domowych i OC w życiu prywatnym. “Zapraszamy do zapoznania się z artykułem SALTUS Ubezpieczenia na stronie www.egospodarka.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »