Nowy numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Właśnie ukazał się drugi w tym roku numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają aktualne tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji.

Tym razem, artykuły, które zostały opublikowane w numerze, odpowiadają sytuacji, w jakiej znalazła się branża deweloperska. Pandemia koronawirusa daje się jej we znaki także jej i trudno przewidzieć, kiedy wszystko wróci do normy. A kiedy to się już stanie, na pewno będzie to nowa norma, której standardy kształtują się właśnie teraz. Warto więc znaleźć sposób na odnalezienie się w nowej sytuacji, by ją przetrwać i wyjść z niej bez szwanku. To czas na szkolenie nowych umiejętności, ponieważ przyszłość, która nadchodzi, będzie ich wymagała. To czas przeglądu podejmowanych działań, bo część z nich, w związku ze zmieniającymi się potrzebami rynku, staje się nieskuteczna. Teksty, które przygotowali eksperci, mogą być cegiełką, która przyczyni się budowy przewagi konkurencyjnej w nadchodzącym czasie.

 

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie inmag.pl.

 

W numerze 2/2020:

MARKETING.

Marketing dewelopera czy marketing inwestycji?

Nie zgaduj. Testy A/B strony inwestycji bez ingerencji programisty

Analiza ryzyka z RODO przy działaniach marketingowych

Moment bezprecedensowy

 

SPRZEDAŻ.

Sabotaż w obsłudze klienta

Jak pracować z obiekcją klienta?

Wyróżnij się! Nikt nie pamięta zwykłych i zgorzkniałych

 

TRENDY.

Ekonomia izolacji. Czy pomoże ekodeweloperom?

Rynek nieruchomości w czasach… kryzysu?

Pobierz https://www.nieruchomosci-online.pl/publikacje/inmag.html

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »