Nowy numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Magazyn skierowany do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym właśnie się ukazał. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają aktualne tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji.

Tym razem eksperci pod lupę biorą kwestię zaufania, które może stanowić przewagę konkurencyjną oraz być elementem, na którym opiera się sprzedaż. Budowa zaufania zachodzi równolegle na wielu obszarach, a jej fundamentem są wiarygodność i reputacja dewelopera w lokalnej społeczności, a najbardziej żarliwym ambasadorem, który może zarówno wznieść markę dewelopera na wyżyny, jak i z nich strącić, jest natomiast były klient. Ten, który już kupił. Sporo miejsca poświęcają też rynkowi najmu: Czy Private Rented Sector – na dobre zagości w naszym kraju, a może nawet zdominuje polski rynek mieszkań na wynajem? Jak kształtuje się mieszkalnictwo w ramach projektów mixed-use? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtujące branżę znajdują się na łamach magazynu „INMAG”.

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie inmag.pl

W numerze 3/2021:

MARKETING.

Szanse i zagrożenia, mocne i słabe strony, czyli analiza SWOT w branży nieruchomości

Nie unikaj krytyki, czyli świadomy dialog z klientem

Rebranding Spravia wrażenie. Rozmowa z Mariuszem Rysiczem

Skuteczne narzędzia marketingowe do pozyskania klientów inwestycji premium

SPRZEDAŻ.

Budowanie zaufania jako przewaga konkurencyjna

Pierwsze wrażenie przy sprzedaży nieruchomości

Czasem lepiej nie sprzedawać

Lektury obowiązkowe marketera

TRENDY.

Świadomość architektoniczna Polaków. Jak duże znaczenie ma architektura dla osób poszukujących nieruchomości?

Private Rented Sector. Czy zdominuje polski rynek mieszkań na wynajem?

Wielofunkcyjne, czyli jakie? Program funkcjonalny założeń mixed-use

Zapraszam do lektury!

Karolina Kłujszo

redaktor naczelna

Magazyn „INMAG”
Wydawca: NNV Sp. z o.o., 10-457 Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 1, redakcja@inmag.pl
Sąd Rejonowy dla Miasta Olsztyna, KRS 0000310781, NIP 7393699287, REGON 280319486, Kapitał Zakładowy 1 152 000 zł, wpłacony w całości

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Słownik Finansowy Otodom: K jak Kredyt Refinansowany

Cytat “Przed kredytobiorcą rozciąga się szeroki wybór produktów bankowych. Najbardziej znany jest oczywiście kredyt hipoteczny, lecz warto poznać inne możliwości, jakie oferują banki. Przykładem może być kredyt refinansowy, który często jest mylony z kredytem konsolidacyjnym. Kredyt refinansowy polega na przeniesieniu zobowiązania kredytowego (najczęściej kredytu hipotecznego) z jednego banku do drugiego. Dlaczego dokonuje się takiego przeniesienia? Jak wziąć kredyt refinansowany i z czego wynika utożsamianie go z kredytem konsolidacyjnym? Kiedy warto przenieść kredyt hipoteczny do innego banku? Na czym polega refinansowanie kredytu hipotecznego? Poznaj odpowiedzi na te pytania. ”

Przeczytaj więcej »

Budownictwo mieszkaniowe I-VIII 2021: o 4,1% więcej oddanych mieszkań

Cytat “Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane dotyczące budownictwa mieszkaniowego. Wynika z nich, że od stycznia do sierpnia 2021 roku oddano o 4,1% więcej mieszkań niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Więcej o 37,8% było mieszkań, których budowę rozpoczęto. Wzrosła o 34,9% r/r liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym.”

Przeczytaj więcej »