Nowy numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Drugi w 2021 roku numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym właśnie się ukazał. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają aktualne tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji.

Ostatnie miesiące to czas intensywnych zmian. Warto je dobrze rozumieć, by działać skutecznie i efektywnie. Czy branża deweloperska przygotowała się na to, że jej klientami są już inni ludzie niż jeszcze rok temu, z innymi potrzebami i preferencjami? Czy już zaczęła ich poznawać i realnie spełniać ich nowe oczekiwania? Czy uświadomiła już sobie też, że w ostatnim czasie przeobrażeniom uległy także zespoły pracowników, które pracują na sukces firm? Czy wspiera je w umacnianiu ich kompetencji?

By pomóc podsumować i usystematyzować aktualny stan rzeczy, ze swoją wiedzą na łamach tego numeru przychodzą eksperci. Skupiają się na tym, jak obecnie powinna wyglądać strategia komunikacji marki, jak tę markę budować – nawet od zera – i jak docierać z nią do klienta, jakimi kanałami. Przyglądają się też temu, jak zmienia się sprzedaż: czy zależy ona od szczęścia, czy możemy to szczęście kreować? Jak sprzedawać, biorąc pod uwagę sytuację na rynku i jego dzisiejsze potrzeby? Jak w tych czasach oferować klientom możliwości, a nie tylko mury? Wreszcie, jak przeprowadzić transformację zespołu, by stawiał czoła wszystkiemu co nowe? Na te pytania odpowiedzieć powinien sobie każdy, kto chce realizować swój biznesowy plan w nowej rynkowej rzeczywistości.

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie inmag.pl.

W numerze 2/2021:

MARKETING.

Mocna marka to nie zawsze dobra marka. Rozmowa z Patrycją Rabińską

Profesjonalna strategia komunikacji. Jakie kwestie systematyzuje?

Zgody na komunikację marketingową. Co w 2021 r. zmieni się w zasadach ich zbierania?

Digital w służbie deweloperom – potencjał, o którym warto pamiętać!

Podaż goni popyt

SPRZEDAŻ.

Zbuduj markę eksperta na LinkedInie, a klienci sami się do Ciebie zgłoszą

Szczęście czy pech w sprzedaży? Wybór należy do Ciebie!

Jak sprzedać lub wynająć nieruchomość w trakcie pandemii

TRENDY.

Transformacja zespołu. Jak ją przeprowadzić w celu zwiększania kompetencji?

W pracy jak w domu, czyli jak zmienia się model idealnego biura

Jak rynek biur w Polsce zareagował na pandemię

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »