Nowoczesne pośrednictwo

Tradycyjne metody pracy i nowe technologie to mariaż na miarę nowoczesnego pośrednictwa, w którym agent wspierany przez sztuczną inteligencję idealnie wpisuje się ze swoimi działaniami w oczekiwania klienta. Jak umiejętnie wykorzystywać to, co przynosi rozwój technologiczny, w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Aleh Tur, inwestor, trener sprzedaży i marketingu, licencjonowany zarządca i pośrednik, związany z rynkiem nieruchomości od 2009 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Alehem Turem.

Czytaj artykuł

Wywiad ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »