Nowe władze OSRN – sprawozdanie z Walnego Zgromadzenia

osrn

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze OSRN odbyło się po ogólnopolskiej konferencji 5 grudnia 2014. Zarząd i Komisja Rewizyjna złożyły sprawozdania za IV kadencję 2010-2014, które zostały przyjęte jednogłośnie. Ustępujący członkowie Zarządu uzyskali absolutorium.
Uchwalony został jednogłośnie projekt zmian Statutu Stowarzyszenia uwzględniający nowe uregulowania prawne i podjęcie inicjatywy klastrowej. Udzielono Zarządowi także pełnomocnictw do realizacji klastra rynku nieruchomości.

Dokonano wyboru nowych władz Stowarzyszenia na V kadencję 2015-2019.
Zarząd zyskał dwóch nowych członków: Andrzeja Kormanka i Krzysztofa Krysztofiaka. Prezesem jednogłośnie został wybrany ponownie Andrzej Jakiel, a wiceprezesami Piotr Ociepa i Konrad Wotka.
Komisję Rewizyjną tworzą Bożena Gut-Mostowy i Grażyna Habrajska.
Sąd Koleżeński został wybrany w całkowicie nowym składzie: Jacek Konowalczuk, Agnieszka Kuśmirska, Elżbieta Szczygielska-Borska.
Rzecznikiem Dyscyplinarnym Stowarzyszenia została nasza seniorka Janina Jakimiak.

Zarząd OSRN zwraca się z prośbą do wszystkich członków stowarzyszenia i osób zainteresowanych współpracą w ramach tworzonego klastra rynku nieruchomości o zgłaszanie pomysłów, sugestii i wniosków zmierzających do realizacji przyjętych 5 grudnia celów klastra. Każdy pomysł czy wniosek będziemy wspólnie dyskutować, oceniać szanse realizacji, przetransformowywać na wymogi pomocy unijnej i konsultować z organizacjami rządowymi i samorządowymi decydującymi o przyznawaniu środków pomocowych. Pomysłodawca, którego wniosek zostanie przyjęty, będzie miał zapewnione miejsce przy jego realizacji, co wiąże się realnymi korzyściami uzyskiwanymi w całym okresie wdrażania i realizacji programu.

AJ

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Inwestycje w kamienice zyskują na popularności. Nie odstraszają nawet wyzwania konserwatorskie

Cytat “Rynek kamienic w Polsce, choć niszowy, dynamicznie się rozwija, a ponad 70 proc. takich budynków wciąż wymaga rewitalizacji. Ten proces bywa skomplikowany, m.in. ze względu na trudności techniczne i uzgodnienia z konserwatorami zabytków, które mogą się ciągnąć latami. Mimo to kamienice zyskują na popularności dzięki swojemu klimatowi, historycznej wartości i możliwościom inwestycyjnym, szczególnie w centralnych lokalizacjach, a ceny takich nieruchomości z roku na rok sukcesywnie rosną.”

Przeczytaj więcej »