Cytat “Na inwestycje prośrodowiskowe związane m.in. z transformacją energetyczną i ochroną powietrza NFOŚiGW chce wypłacić w tym roku 25 mld zł – poinformowała szefowa Funduszu Dorota Zawadzka-Stępniak. NFOŚiGW dodał, że nowe „Czyste powietrze” ruszy z końcem marca.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem mick/ pad/ źródło PAP na stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Stanowisko Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości w sprawie prób powołania przymusowego samorządu zarządców nieruchomości
Warszawa 15 czerwca 2026 Andrzej Domański Minister Finansów i Gospodarki ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa Michał Jaros Sekretarz stanu Ministerstwo Rozwoju i Technologii Plac Trzech

