Nie zapomnij wykorzystać swojej nagrody za wysoką jakość ofert!

W Nieruchomosci-online.pl stawiamy na kompletność ofert i docenianie agentów, którzy skrupulatnie wypełniają swoje ogłoszenia. Pośrednicy, którzy przestrzegają standardu kompletności dostają od portalu wyróżnienia, które mogą dowolnie wykorzystać na promocję swoich ofert. Jak je otrzymać, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Czytaj artykuł

Autor:

Dominika Mikulska

Specjalista komunikacji marketingowej z 12-letnim stażem w zawodzie. Od 2013 roku menedżer projektów w firmie NNV zarządzającej serwisem Nieruchomosci-online.pl, w którym odpowiada za sferę komunikacji i realizuje projekty związane z rozwojem portalu. Redaktor naczelna e-magazynu „ESTATE”.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »