Najmniej nowych mieszkań od pięciu lat, ale na budowach deweloperów gorączka

Cytat “W pierwszej połowie 2024 r. deweloperzy oddali do użytku najmniej mieszkań od pięciu lat – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Po ubiegłorocznym kryzysie odbiła za to liczba budów rozpoczynanych przez deweloperów.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marcin Kaźmierczak na stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »