Mity o rynku nieruchomości

Postrzeganie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i innych zawodów na rynku nieruchomości naznaczone jest wieloma krążącymi w przestrzeni publicznej mitami, co negatywnie wpływa na wizerunek branży. Jakim nieprawdziwym informacjom ulegają klienci? Najpopularniejsze mity obala Justyna Sprawka.

Czytaj artykuł

Autor:

Justyna Sprawka

Ekspert z zakresu budowania marki osobistej i doradca marek szkoleniowych. Od 15 lat współtworzy produkty i usługi, których sprzedaż przekroczyła 100 milionów złotych. Od 6 lat koncentruje się głównie na budowaniu silnych i dochodowych marek w branży nieruchomości. Swoich klientów prowadzi w sposób kompleksowy: audytuje, tworzy nowe produkty marki i wprowadza je na rynek, buduje i szkoli zespoły, tworzy strategie komunikacji marketingowej, integruje społeczność marki organizując m.in. wydarzenia branżowe. Wykładowca i szkoleniowiec. Prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych. Autorka licznych publikacji w prasie.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 2/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Każde mieszkanie powinno mieć “dowód osobisty”, ale bywa różnie. Jakie są konsekwencje dwóch lokali na jednej księdze wieczystej?

Cytat “Co do zasady każda odrębna nieruchomość – mieszkanie, działka, dom itp. – powinna mieć własną księgę wieczystą. W praktyce jednak spotyka się lokale, które są tej księgi pozbawione lub też widnieją wraz z innymi nieruchomościami w jednej księdze wieczystej. Eksperci portalu GetHome.pl postanowili sprawdzić, jak to jest możliwe i jakie rodzi to konsekwencje.”

Przeczytaj więcej »