Minister Infrastruktury Zarządzeniem nr 34 z dnia 19 sierpnia 2011 roku powołał nowy skład Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, szacowania nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 września 2011 roku. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią – Zarządzenia Ministra Infrastruktury nr 34 z dnia 19 sierpnia 2011 roku o powołaniu Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej. Gratulujemy nowemu składowi PKK oraz życzymy wielu sukcesów.

Obowiązkowe szkolenie dla pośredników w obrocie nieruchomościami z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu [AML].
Obowiązkowe Szkolenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu [AML] zgodnie z art. 52.1. nakłada na pośredników w obrocie nieruchomościami