Mieszkaniowy trend: coliving. Czym jest i czy przyjmie się w Polsce?

Cytat ” Młodzi ludzie chcą mieszkać w miastach, ale przerastają ich koszty kredytu czy najmu. Mają też dosyć samotności, odosobnienia od sąsiadów i wysokich opłat. Europejskie trendy pokazują, że poszukiwane są alternatywne sposoby na mieszkanie niż zwykły wynajem. Coliving zdaje się rozwiązywać wszystkie te problemy. Czy Polacy również przekonają się do tej nietypowej formy zamieszkania? Wyjaśniamy różnicę między colivingiem a cohousingiem.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Paulina Szedler na stronie www.otodom.pl – link do artykułu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »