Mieszkania znów mocniej drożeją. Po korekcie ani śladu

Cytat “Po wyraźnym wyhamowaniu tendencji wzrostowej a nawet spadkach stawek notowanych na początku 2022 r., drugi kwartał przyniósł wyraźne wzrosty średnich kwot płaconych za mieszkania – wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Cenatorium. Spokojna pod tym względem końcówka 2021 r. i początek 2022 r. sprawiły jednak, że w większości analizowanych rynków w ujęciu rocznym wzrosty średnich kwot transakcyjnych nie przekroczyły 10 proc.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marcin Kaźmierczak na stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »