Mieć czy wynająć? I za co? Otodom i Fundacja Rynku Najmu biorą pod lupę najem z Karolem Paciorkiem

Cytat “Polacy z pewnością bezpieczniej czują się kupując dom czy mieszkanie, nawet jeśli wymaga to sporego kredytu i ograniczeń z nim związanych. Czy jednak zawsze ta droga jest słuszna? Czy można przetestować dane miejsce zanim się w nim zamieszka? Czy uważniej podchodzimy do zakupu smartfona niż podpisania umowy o kredyt? I przede wszystkim: czy da się jednoznacznie ustalić, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze?” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marta Buzalska na stronie www.otodom.pl – link do artykułu

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »