Marka biura nieruchomości. Jak ją budować i czy to musi (dużo) kosztować?

Dobre zrozumienie pojęcia marki –zarówno agenta, jak i biura nieruchomości – może przesądzić o powodzeniu biznesu. Spójny, przemyślany brand, to większa szansa na trafienie do świadomości potencjalnych klientów. Jak zadbać o swoją markę, by spełniała swoje funkcje? Pisze o tym Łukasz Wydrowski.
Czytaj artykuł

Autor:
Łukasz Wydrowski
Ekspert rynku nieruchomości oraz pośrednik z wieloletnim stażem. Założyciel biura nieruchomości ESTATIC w Gdańsku. Pasjonat psychologii, twórca popularnego schematu sprzedaży PARUW-a. Propagator profesjonalizacji branży, nowoczesnych technologii oraz modelu współpracy na wyłączność.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2020.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Coraz trudniej o kupca, więc sprzedający schodzą z ceny, ale jest jedno „ale”

Cytat “Za nami kolejny kwartał z rzędu, w którym wzrosły możliwości negocjacyjne kupujących mieszkania na rynku wtórnym – wynika z raportu „Barometr” przygotowanego przez Metrohouse i Credipass. Wszystko przez coraz większe trudności ze znalezieniem klientów. Jest jednak jedno „ale”: sprzedający zaczęli zawyżać stawki, w związku z czym negocjacje startowały z wyższego poziomu.”

Przeczytaj więcej »