Małżeństwo wykupiło lokal od UMŁ za 18. tys. zł. Po roku sprzedali, kupili działkę i zbudowali dom. UMŁ żąda zwrotu!

Cytat: ‘Małżeństwo wykupiło od UMŁ zajmowany przez siebie lokal komunalny z 90 procentową bonifikatą. Po roku go sprzedali. Kupili działkę, na której kilka lat budowali dom. Urząd Miasta Łodzi zażądał od nich zwrotu bonifikaty wynoszącej 163 tys. zł.”
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem (KZ) na stronie www.lodz.naszemiasto.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »