Magazyn „ESTATE” 2/2020 już dostępny!

Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

Pandemia wywołana koronawirusem ma niespotykany do tej pory wpływ na ludzi, społeczeństwa i gospodarkę. Z jej konsekwencjami zmagać się musi także rynek nieruchomości i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W najnowszym numerze magazynu „ESTATE” sporo miejsca poświęcamy właśnie temu tematowi.

Jak w tej nowej sytuacji etycznie i autentycznie prowadzić biznes, w wywiadzie z okładki rozmawiamy z Tomaszem Manikowskim. Analizujemy przewagi konkurencyjne pośrednictwa postepidemicznego. Podpowiadamy, jak przygotować się na niespodziewane od strony komunikacji z klientami oraz jak dostosowywać przekaz niewerbalny do biostruktury mózgu klienta. Gdy wszystko wywraca się do góry nogami sprawdzają się proste rozwiązania – kontakt telefoniczny z klientem, dbałość o jego doświadczenia w każdym obszarze biznesu, a także konsekwentne działania w social media. Pokazujemy też, jak trendy i pozycje w Google budują zasięgi w internecie.

W tym trudnym czasie pokazujemy, jaką moc mają asertywność w komunikacji i dbałość o własną odporność psychiczną. Do tego dodajemy garść tematów prawnych – o zabezpieczaniu umów konsumenckich na rynku wtórnym i pierwotnym oraz o wpływie formy umowy pośrednictwa na jej ważność.

 

Magazyn jest wydawany przez Nieruchomosci-online.pl pod patronatem merytorycznym Zbigniewa Kubińskiego, Honorowego Prezydenta Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości – PPRN.

 

Magazyn do pobrania bezpłatnie pod adresem:

https://www.nieruchomosci-online.pl/publikacje/estate.html

 

W numerze 2/2020:

 

Ludzka twarz biznesu. Rozmowa z Tomaszem Manikowskim

O prowadzeniu biznesu w czasie pandemii

Pośrednicy ocenili portal

Nieruchomosci-online.pl oczami klientów

Duży biznes w małym mieście. Rozmowa z Anną i Krzysztofem Rożnowskimi

O lokalnych i ponadlokalnych wyzwaniach zawodu pośrednika

Forma umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Wpływ formy umowy pośrednictwa na jej ważność

Kamizelka czy szalupa ratunkowa?

O formie umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości

Umowa deweloperska a umowy przedwstępna i rezerwacyjna

Co warto wiedzieć, gdy reprezentujesz interes konsumenta

Mindset skutecznego agenta: Asertywność

Potencjał analizy transakcyjnej w sprzedaży

Pośrednictwo postepidemiczne

Kto odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Telefony, telefony… Gdzie dzwonić mam?

Cold calling dla tych co chcą i potrzebują dzwonić

Wyżej, więcej, lepiej. Rozmowa z Jakubem Trybułą

O widoczności w sieci

Owoce daje tylko konsekwencja

Planowanie obecności w kanałach social media

Na wszelki wypadek. Komunikacja z klientem w trudnych czasach

Czy można przygotować się na kryzys?

Czas na przemyślenie doświadczeń Twoich klientów

Spójrz na firmę z perspektywy klienta

Mózg a nieruchomości

Część 2: Jak kupuje czerwony mózg

Zaproś poszukującego na prezentację wideo na żywo

Pokaż, które nieruchomości możesz pokazać online

Ogłoszenia biur i agentów w powiadomieniach o nowych ofertach

Jak znaleźć się w e-mailach z powiadomieniami?

Ogarniamy chaos poszukiwań i telefoniczne leady dla Ciebie

Porządek w historii zainicjowanych kontaktów

Odporność psychiczna. Mało znany element przewagi

Pozbądź się błędnych przekonań

Przegląd rynku nieruchomości w Polsce

Ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego – I kwartał 2020 r.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Polacy nie rezygnują z Hiszpanii. Od 2020 r. kupili ponad 15 tys. mieszkań. Co z cenami?

Cytat “Moda na hiszpańskie nieruchomości wśród Polaków nie maleje. Jak wynika z danych Biura Maklerskiego Pekao, od 2020 r. nasi rodacy kupili w Hiszpanii ponad 15 tys. mieszkań. Tylko w ciągu pierwszych trzech kwartałów 2025 r. stali się właścicielami ponad 3 tys. nieruchomości. Jak hiszpańskie podwyżki wypadają na tle wzrostu cen mieszkań w polskich miastach?”

Przeczytaj więcej »

Nie tylko Warszawa, Wrocław i Łódź. Spadki cen mieszkań pojawiły się też w mniejszych miastach

Cytat “Częstochowa, Radom, Płock czy Dąbrowa Górnicza – w tych miastach najłatwiej o niższe ceny ofertowe mieszkań niż przed rokiem – wynika z danych Otodom Analytics. Choć wzrost cen wyraźnie zwolnił także w mniejszych miastach, a w kilku z nich pojawiły się spadki, to nie zabrakło i takich, w których wycena najmniejszych metraży po raz pierwszy przekroczyła 10 tys. zł/mkw.”

Przeczytaj więcej »