Ludzie, którzy na stałe mieszkają na działkach, mogą stracić do nich prawo

Rzecznik Praw Obywatelskich zwraca uwagę, iż osoby, które na stałe mieszkają na terenie ogrodów działkowych, mogą stracić prawo do działki i zostać eksmitowane bez prawa do lokalu socjalnego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem ark, PAP na stronie www.wyborcza.biz.pl – link do artykułu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »