Łódź. 14-15 grudnia 2013 Seminarium Powszechnej Akademii Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN.

Super specjalna sesja odbywająca się w ramach obchodów 10-lecie Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Super specjalna sesja odbywająca się w ramach obchodów 10-lecie Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Sesja ma wyjątkowy charakter. Raport z Rynku Nieruchomości. Prezentacja analiz podstawowych problemów rynku nieruchomości na koniec 2013 roku i na przyszłość. Nowe rozwiązania sieciowe i informatyczne dla rynku nieruchomości. System kompetencyjny zawodów rynku nieruchomości po deregulacji. Wypalenie zawodowe w pracy pośrednika nieruchomości – jak sobie radzić w dobie kryzysu. Towarzystwo zostało założone w dniu 19 grudnia 2003 roku. Ogólnopolski Zjazd Założycielski, który się odbył się w Łodzi, zaakceptował dokumenty Zjazdowe w tym Statut Towarzystwa. Specjalna zimowa Sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN jest otwarta dla zainteresowanych profesjonalistów rynku nieruchomości. Sesja ma wyjątkowy charakter.

Nasza Powszechna Akademia Rynku Nieruchomości rusza z kolejnym seminarium ramach szkoleń na prestiżowy tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Dwudniowe seminarium – 14 -15 grudnia 2013 roku – odbędzie się w Hotelu Holiday Inn w Łodzi. Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Znakomite wykłady, wiedza teoretyczna i praktyczna.

Pierwszy dzień 14 grudnia (sobota) 2013
Seminarium w pierwszym dniu będzie się składać z dwóch części:

I cześć: “Behawioralne zachowania na Rynku Nieruchomości” – Prof. Kucharska – Stasiak Ewa
“Legislacyjne losy zawodów Rynku Nieruchomości” – Henryk Jędrzejewski.
Raport z Rynku Nieruchomości. Prezentacja analiz podstawowych problemów rynku nieruchomości na koniec 2013 roku i na przyszłość.

– Przyszłość rynku nieruchomości
– Analiza ekonomiczna rynku nieruchomości
– 10 lat minęło wprowadzenie do obchodów 10 lecia PTEiDRN
– Uroczyste wręczenie wyróżnień i nagród dla wybitnych osób szczególnie zasłużonych dla polskiego rynku nieruchomości.

II część: Nowe rozwiązania sieciowe i informatyczne dla rynku nieruchomości. 
Nowe wyzwania na nowe czasy – portale nieruchomościowe a profesjonaliści rynku nieruchomości
Razem czy osobno? Konkurencja czy współpraca?

Tematyka seminariów będzie dotyczyła między innymi:
1. Innowacje w prezentacji ofert na rynku nieruchomości.
2. Wsparcie środowiska rynku nieruchomości poprzez portale nieruchomościowe
3. Systemy doradcze i eksperckie jako narzędzie pracy nowoczesnego biura nieruchomości.
4. Narzędzia obsługi biur nieruchomości. Nowoczesne oprogramowanie biur nieruchomości

Celem przedstawionych seminariów jest przedstawienie nowych rozwiązań sieciowych i informatycznych dla rynku nieruchomości.

Drugi dzień 15 grudnia (niedziela) 2013
Seminarium w drugim dniu będzie się składać z kolejnych dwóch części:

III część: „System kompetencyjny zawodów rynku nieruchomości po deregulacji.”

IV część: Seminarium poprowadzi Pan Tomasz Łysakowski. Temat seminarium: „Wypalenie zawodowe w pracy profesjonalistów rynku nieruchomości – jak sobie radzić w dobie kryzysu”.

Seminarium składa się z części teoretycznej oraz treningu praktycznego (min. 60 proc. czasu szkolenia).
Część teoretyczną stanowią krótkie wykłady z zakresu psychologii emocji i motywacji, koncentrujące się na przyczynach wypalenia zawodowego i metodach radzenia sobie z jego symptomami.

Trening praktyczny ma formę intensywnych warsztatów, w trakcie których uczestnicy rozwiązują testy szacujące ich poziom zagrożenia wypaleniem oraz w małych grupkach testują swój poziom podatności na wypalenie. Dodatkowo szkoleni analizują źródła stresu i frustracji we własnym życiu zawodowym oraz wypracowują skuteczne techniki przeciwdziałania lub zapobiegania wypaleniu w przyszłości.

Celem szkolenia jest rozwinięcie kompetencji pośredników nieruchomości w zakresie przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu u siebie i swoich pracowników. W toku zajęć uczestnik:
– zapozna się z metodami walki z wypaleniem zawodowym i obniżonym poziomem motywacji do pracy, zwłaszcza w warunkach kryzysu na rynku nieruchomości i zmian zachowań konsumenckich,
– poszerzy wiedzę na temat objawów wypalenia i sposobów jego diagnozy u siebie i współpracowników,
– nabędzie umiejętności radzenia sobie z wysokim poziomem stresu i niedoborem motywacji do działania, gdy podejmowane czynności nie przynoszą szybkich efektów,
– zidentyfikuje własny model reagowania na stres, nadmiar obowiązków, konflikty z przełożonymi i współpracownikami oraz inne czynniki sprzyjające wypaleniu,
– nauczy się kreatywnie podchodzić do problemów, które na co dzień go demotywują, i generować nietypowe rozwiązania.

Program

14 grudnia 2013 roku, sobota
8.30 rejestracja uczestników, wydawanie indeksów, materiałów szkoleniowych
9.30 Rozpoczęcie – seminarium. I część : “Behawioralne zachowania na Rynku Nieruchomości”- referat wygłoszony przez Prof. Kucharską-Stasiak Ewę. “Legislacyjne losy zawodów Rynku Nieruchomości -referat wygłoszony  przez Henryka Jędrzejewskiego. Raport z Rynku Nieruchomości. (referaty problemowe)
12.00 Uroczyste wręczenie wyróżnień i nagród dla wybitnych osób szczególnie zasłużonych dla polskiego rynku nieruchomości.
14.30 II część: Nowe rozwiązania sieciowe i informatyczne dla rynku nieruchomości.(referaty problemowe dyskusja w panelach)
20.00 Tradycyjna Uroczysta Kolacja

Podczas pierwszego dnia: 2 przerwy kawowe, lunch .

15 grudnia 2013 roku, niedziela
8.30 rejestracja uczestników
9.00 III część. Temat : „System kompetencyjny zawodów rynku nieruchomości po deregulacji.”
10.30 IV część.Seminarium prowadzone przez P. Tomasza Łysakowskiego „Wypalenie zawodowe w pracy profesjonalistów rynku nieruchomości – jak sobie radzić w dobie kryzysu.”
16.00 Zakończenie. Rozdanie świadectw uczestnictwa, Wręczenie Certyfikatów nowym Doradcom PTEiDRN. Zakończenie Sesji.

Podczas drugiego dnia :1 przerwa kawowa, lunch.

Możliwe są przesunięcia czasowe rozpoczęcia poszczególnych punktów programu.

RAZEM 16 godzin edukacyjnych w ramach kształcenia ustawicznego – doskonalenia zawodowego Seminarium interdyscyplinarne przeznaczone dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości.
Uwaga mamy ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie zamknięcie listy uczestników.

Koszt

Koszt Seminarium: 490,00 złotych od uczestnika. Opłata obejmuje: udział w zajęciach, lunch i uroczysta kolacja w dniu 14 grudnia 2013 r. (sobota), lunch w dniu 15 grudnia 2013 r., przerwy kawowe i materiały seminaryjne – opłata nie obejmuje zakwaterowania. Opłata nie podlega zmianie przy rezygnacji z części świadczeń.

(Członkowie PTEiDRN z opłaconymi składkami za uczestnictwo płacą 360,00 zł).

UWAGA!!Specjalna cena noclegów w hotelu na hasło “DORADCA” dla uczestników konferencji do dnia 14.12.2013 lub do wyczerpania wolnych pokoi.

Formularz zgłoszeniowy

PATRONI MEDIALNI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY KONFERENCJI:

 

 

 

 

Miejsce seminarium

Holiday Inn Łódź, ul. Piotrkowska 229/231, Łódź, Polska | Tel: +42 208 2000 | E-mail: info@hilodz.com patrz http://hilodz.com/


Wyświetl większą mapę

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »