LIST 12 POLSKICH PROFESORÓW DO MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI Jarosława Gowina


W dniu 16 marca 2012 roku dwunastu polskich profesorów wystosowało wspólny list w obronie zawodów na rynku nieruchomości. Wśród sygnatariuszy znajdujemy następujących wybitnych Profesorów: Prof. dr hab. Stanisław Belniak, Prof. dr hab. Marek Bryx, Prof. dr hab. Krystyna Dziworska, Prof. dr hab. Henryk Gawron, Prof. UG dr hab. Anna Górczyńska, Prof. dr hab. Krzysztof Jajuga, Prof. dr hab. Krzysztof Marcinek, Prof. dr hab. Adam Nalepka, Prof. dr hab. Ewa Kucharska- Stasiak, Prof. UMK dr hab. Ewa Siemińska, Prof. UE dr hab. Maria Trojanek, Prof. UMK dr hab. Włodzimierz Karaszewski. Jest to ogromne intelektualne wsparcie dla utrzymania wymogów kompetencyjnych na rynku nieruchomości. Warto wspomnieć, że wcześniej porozumienie 9 Federacji zwróciło się do środowisk naukowych o wsparcie naszych starań o utrzymanie wymogów edukacyjnych na rynku nieruchomości. Reakcja środowiska naukowego zasługuje na uznanie i szacunek.

Zapoznaj się z treścią listu

List w formacie PDF możesz ściągnąć tutaj http://pprn.pl/wp-content/uploads/2012/03/Pismo-12-Profesorów.pdf

Możesz także przeczytać list naciskając poszczególne strony listu i powiększając.

List 12 Profesorów do Min_Gowina1
List 12 Profesorów do Min_Gowina2
List 12 Profesorów do Min_Gowina3

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Transakcje z udziałem obcokrajowców – rola tłumacza przysięgłego podczas czynności notarialnych

Istnieją kluczowe różnice w przygotowaniu transakcji notarialnych z udziałem obcokrajowców posługujących się językiem polskim i tych, którzy go nie znają. Jak zgodnie z prawem powinny być przeprowadzane takie transakcje i jakie obowiązki spoczywają na notariuszu w zakresie weryfikacji znajomości języka polskiego przez obcokrajowca, wyjaśnia Oliwia Walentynowicz.

Przeczytaj więcej »

Mieszkania na poddaszu. Ile kosztują mieszkania ze skosami i jak mierzyć ich powierzchnię?

Cytat “Mieszkania na poddaszu budzą mieszane uczucia – jedni cenią ich wyjątkowy klimat i niebanalne możliwości aranżacyjne, inni narzekają na ich niepraktyczność. Często mówi się również, że tego typu nieruchomości bywają dostępne w bardziej przystępnych cenach, ponieważ deweloperzy starają się zagospodarować także przestrzeń pod skosami, mając świadomość, że nie jest to rozwiązanie dla każdego. Podobna sytuacja ma miejsce na rynku wtórnym. Czy jednak rzeczywiście można i tam liczyć na atrakcyjniejsze ceny? Eksperci portalu GetHome.pl postanowili to sprawdzić.”

Przeczytaj więcej »