„Lepiej znajdź mieszkanie” z Domiporta.pl

 

Platforma z ofertami nieruchomości Domiporta.pl zmieniła layout oraz identyfikację      wizualną. Start nowej wersji serwisu komunikuje kampania pod hasłem „Lepiej znajdź mieszkanie”.

Na nowej stronie Domiporta.pl użytkownicy wygodniej przejrzą oferty nieruchomości oraz przeczytają porady i opinie ekspertów. W poszukiwaniach domu czy mieszkania pomoże im inteligentny   chatbot.

W nowej odsłonie serwisu użytkownicy znajdą pięć zakładek: Sprzedaż, Wynajem, Inwestycja – z ofertami z poszczególnych kategorii, Raporty i analizy – zawierającą artykuły i infografiki na temat rynku nieruchomości tworzone przez ekspertów Domiporta.pl oraz Premium Real Estate – zupełnie nową kategorię poświęconą nieruchomościom z najwyższej półki cenowej.  Wyszukiwarkę zmieniono na wygodniejszą.

– Nowy layout serwisu i funkcjonalności wykorzystujące innowacyjne technologie to pierwszy etap realizacji naszej nowej strategii – baza, na której chcemy budować nowoczesną platformę cyfrową. Chcemy, aby za jakiś czas Domiporta.pl stała się hubem integrującym wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego – mówi Sławomir Gąsiorowski, prezes Domiporta.pl.

W nowym logotypie serwisu zamieszczono ikonę lokalizacji na mapie.

13 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa „Lepiej znajdź mieszkanie”, promująca odświeżoną platformę Domiporta.pl. Działania w humorystyczny sposób odnoszą się do realnych potrzeb      użytkowników serwisu i ich bolączek związanych z szukaniem nieruchomości.

Serwis jest promowany w internecie (Google, serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), w radiu (radiostacje Agory), w telewizji (Stopklatka), na ekranach sieci kin Helios oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (AMS).

Kampanię przygotował zespół marketingu Domiporta.pl. Działania promocyjne z udziałem influencerów zaplanowała agencja Hash.fm.

Biuro prasowe:

Więcej – https://www.domiporta.pl/

Artykuł pochodzi z portalu domiporta.pl

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »