Kupujesz mieszkanie? Nie daj się złapać na duży metraż w ofercie – realna powierzchnia użytkowa może być sporo mniejsza

Cytat “Metraż mieszkania, czyli powierzchnia użytkowa, może być wyliczona w różny sposób w zależności od przyjętej normy. Jak podkreślają eksperci portalu GetHome.pl, kupujący nową nieruchomość powinien wiedzieć, jaka norma pomiaru została zastosowana. W zależności bowiem od niej inaczej będą też ujmowane powierzchnie takie jak balkon, taras czy loggia.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marcin Moneta na stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »