Kryzys odpowiedzialności w roli agenta nieruchomości

Kiedy na horyzoncie widać pierwsze oznaki kryzysu odpowiedzialności, liczy się szybka i zdecydowana reakcja, by początkowo niewielkie trudności nie okazały się wierzchołkiem równi pochyłej. Wskazówki, jakie działania podjąć, by w sytuacji kryzysowej dostrzec szanse na rozwój zawodowy, daje Dawid Marecki.

Czytaj artykuł

Trener merytoryczny i narzędziowy, konsultant m.in. w zakresach: rekrutacji, szkoleń wewnętrznych, budowania zespołów sprzedażowych, tworzenia kultury organizacyjnej, systemów motywacyjnych oraz procesów obsługi klientów. Autor szkoleń z zakresu negocjacji, sprzedaży i zarządzania. Stosuje autorską metodę łączącą m.in. obszary analizy transakcyjnej, nowoczesnej sprzedaży, psychologii oraz technik budowania zawodowych ról. Twórca projektu IMDM – Efektywne Praktyki Szkoleniowe

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

„Wysoka podaż mieszkań sprzyja rabatom”. W mniejszych miastach i na przedmieściach ceny spadają

Cytat “Choć wciąż rośnie, to w porównaniu ze styczniem, dynamika indeksu obrazującego sytuację na polskich rynkach mieszkaniowych wyraźnie zahamowała – wynika z danych Cenatorium. Pomimo statystycznych wzrostów przeciętnych kwot płaconych za mieszkania, w obliczu coraz powszechniejszych rabatów i bonusów oferowanych przez deweloperów oraz rosnącej skłonności do negocjacji na rynku wtórnym, realnie w wielu miejscach można liczyć na spadające stawki.”

Przeczytaj więcej »