Komunikacja agenta nieruchomości do młodych odbiorców

Zakup pierwszego mieszkania, wynajem kawalerki czy pokoju – to transakcje, które zwykle przeprowadzają ludzie młodzi, często przed trzydziestką. Jacy oni są? Jak skutecznie dotrzeć do nich z ofertą? Jak marka osobista może pomóc w kontaktach z młodymi klientami? Swoje sposoby na komunikację z młodymi przedstawia Katarzyna Lewandowska.

Czytaj artykuł

Autor:

Katarzyna Lewandowska

Zarządza wizerunkiem i social mediami biura ThomeK Nieruchomości. Z sukcesami buduje zaangażowaną społeczność na Instagramie @alezniejagentka. Prowadzi szkolenia z marki osobistej i social media dla agentów nieruchomości i inwestorów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »