Komunikacja agenta nieruchomości do młodych odbiorców

Zakup pierwszego mieszkania, wynajem kawalerki czy pokoju – to transakcje, które zwykle przeprowadzają ludzie młodzi, często przed trzydziestką. Jacy oni są? Jak skutecznie dotrzeć do nich z ofertą? Jak marka osobista może pomóc w kontaktach z młodymi klientami? Swoje sposoby na komunikację z młodymi przedstawia Katarzyna Lewandowska.

Czytaj artykuł

Autor:

Katarzyna Lewandowska

Zarządza wizerunkiem i social mediami biura ThomeK Nieruchomości. Z sukcesami buduje zaangażowaną społeczność na Instagramie @alezniejagentka. Prowadzi szkolenia z marki osobistej i social media dla agentów nieruchomości i inwestorów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

W Warszawie brakuje biur do wynajęcia, a to powoduje wzrost cen czynszu pozostałych

Cytat “W 2023 roku popyt ze strony najemców na powierzchnię biurową w Warszawie był niewiele niższy od rekordowego 2022 roku – wynika z analizy firmy Walter Herz. Zakontraktowana powierzchnia wyniosła 750 tys. mkw. W tym czasie do użytku oddano 60 tys. mkw., a w budowie pozostaje ok. 260 tys. mkw., z czego jedna czwarta może zostać oddana do użytku w tym roku. Aktywność deweloperów od kliku lat pozostaje jednak na niskim poziomie, co powoduje, że każda nowa powierzchnia wynajmuje się błyskawicznie, a stawki czynszów rosną.”

Przeczytaj więcej »

Mały wybór mieszkań na rynku zachęca do budowy domu. Finansowo może być to nawet korzystniejsze

Cytat “Zakończenie rządowego programu “Bezpieczny kredyt 2 proc.” sprawiło, że na rynku jest mały wybór mieszkań, zarówno od deweloperów, jak i z drugiej ręki. To dlatego coraz częściej inwestorzy rozważają budowę własnego domu. W dodatku może być to alternatywa korzystna finansowo, bo ceny materiałów budowlanych się ustabilizowały. “

Przeczytaj więcej »