Klimatyzacja w mieszkaniu – potrzebna zgoda

Jak podejść do tematu instalacji klimatyzatora we własnym M?. Takie urządzenia posiadają chłodzącą jednostkę wewnętrzną i odprowadzającą ciepłe powietrze – zewnętrzną. Ich zamontowanie (w budynku wielorodzinnym) wymaga zgody zarządcy lub administratora,. W nowych budynkach, oddanych niedawno przez dewelopera, zazwyczaj nie ma problemu z uzyskaniem zgody na montaż klimatyzatora. Takie trudności spotykają jedynie właścicieli mieszkań w starszych budynkach, które na przykład przeszły niedawne remonty elewacji wraz z dociepleniem.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Katarzyna Wojewoda-Leśniewiczna stronie – www. bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »