Kampania zasięgowa „Masz dopasowanie!”

Celem Nieruchomosci-online.pl jest, by portal stał się pierwszym wyborem dla każdego, kto szuka idealnie dopasowanej nieruchomości dla siebie i swoich bliskich, a dzięki udanej partnerskiej współpracy z biurami nieruchomości, mamy to, czego szukają Polacy. Stąd pomysł na kampanię porównującą poszukiwanie nieruchomości do… poszukiwania miłości, a Nieruchomosci-online.pl do portalu randkowego. Więcej o tym pomyśle pisze Dominika Mikulska.

Czytaj artykuł

Autor:

Dominika Mikulska

Specjalista komunikacji marketingowej z 12-letnim stażem w zawodzie. Od 2013 roku menedżer projektów w firmie NNV zarządzającej serwisem Nieruchomosci-online.pl, w którym odpowiada za sferę komunikacji i realizuje projekty związane z rozwojem portalu. Redaktor naczelna e-magazynu „ESTATE”, członek zespołu redakcyjnego e-magazynu „FIRMER”.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2021.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Znów trudniej zbić cenę mieszkania. Pole do negocjacji wyraźnie się skurczyło

Cytat “O ile ubiegły rok stał pod znakiem rosnących możliwości negocjacyjnych przy zakupie mieszkania, tak w I poł. 2026 r. byliśmy świadkami odwrócenia tego trendu. W górę zaczęły piąć się ceny ofertowe, zamykając kupującym drogę do głębokich rabatów – wynika z raportu „Barometr” Metrohouse i Credipass. W trzech największych polskich miastach dynamika stawek wciąż mieści się jednak w celu inflacyjnym.”

Przeczytaj więcej »