Już 24 kwietnia pierwsze “Mieszkania Plus” będą oddane w Jarocinie

Jak zapowiedział jarocińskiego TBS Jerzy Wolski- pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzać się do lokali w jarocińskim Mieszkaniu plus od 24 kwietnia 2018 roku Będą to pierwsze mieszkania oddane w ramach rządowego programu “Mieszkanie Plus”.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem autor: Mariusz Polit, Katarzyna Fiuk źródło PAP na stronie – www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocyskładamy najserdeczniejsze życzeniaprzede wszystkim dużo zdrowia, życzymy świąt pełnych miłości i serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół,niech

Przeczytaj więcej »

Budowa domu droższa niż przed rokiem, ale ostatnio potaniała. Ile teraz kosztuje?

Cytat “Przedłużająca się i wyjątkowo sroga na tle ostatnich zima sprawiła, że firmy budowlane zaczęły rewidować swoje cenniki – wynika z danych serwisu wielkiebudowanie.pl. Choć w lutym stawki, zarówno robocizny jak i materiałów, uległy obniżeniu, to w ujęciu rocznym budowa domu podrożała. U progu sezonu budowlanego sprawdzamy, ile kosztuje budowa domu.”

Przeczytaj więcej »