Jak efektywnie korzystać z dostępnych narzędzi, by zwiększyć sprzedaż

Michał Rozwałka
Michał Rozwałka

Ogrom informacji może przytłoczyć każdego, tym bardziej pośrednika nieruchomości. Z pomocą w dzisiejszych czasach przychodzą nowe technologie, które pomogą w porządkowaniu i rejestrowaniu wszystkich niezbędnych wiadomości. Michał Rozwałka w swoim artykule, powie o korzyściach płynących z zapisywania zdarzeń i informacji o potencjalnych klientach.

Autor:
Michał Rozwałka
Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Transportu. Zawodowo z nieruchomościami związany od 2006 roku. Od 2007 roku zaangażowany od strony projektowej w tworzenie oprogramowania oraz systemów wymiany ofert. Od początku 2012 w roli Business Development Managera rozwija produkty marki Asari.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Michała Rozwałki – link
Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 4/2017 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »