Ile kosztowało utrzymanie mieszkania w wrześniu ?

Pomimo deflacji wciąż rosną koszty utrzymania mieszkania, statystyczna czteroosobowa rodzina wydaje około 885 zł. Jak wynika z opublikowanych danych przez GUS o 0,2 proc. więcej trzeba było płacić za opał i energię cieplną, a o 0,2 proc. mniej trzeba było płacić za środki czyszczące i konserwujące . Zapraszamy do zapoznania się z artykułem GB, na stronie www. rp .pl – link do artykułu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Zakup domu od dłużnika to prośba o kłopoty. Komornik może zapukać do właściciela

Cytat “Zadłużenie nie jest niczym przyjemnym i czasem jedynym sposobem, aby się go pozbyć, jest sprzedaż majątku. Środki ze zbycia nieruchomości służą wtedy do spłaty wierzycieli, a nowy właściciel może cieszyć się nowym mieszkaniem. Przynajmniej w teorii, jeśli bowiem wobec poprzedniego prowadzone było postępowanie komornicze, nieruchomość i tak może zostać zlicytowana.”

Przeczytaj więcej »