iHouse rozpoczyna badania rewolucyjnego narzędzia dla pośredników nieruchomości

logotyp_iHouse

Firma iHouse rozpoczęła badanie potrzeb i oczekiwań pośredników w związku z planowaną premierą Bazy Kontaktów Prywatnych – nowego narzędzia, pozwalającego pośrednikom łatwo pozyskiwać klientów poszukujących nieruchomości. Premiera narzędzia planowana jest jeszcze w tym roku.

Planowana Baza Kontaktów Prywatnych działa na podobnej zasadzie co znane agregatory i bazy ofert prywatnych, ale zawiera informacje o klientach poszukujących – dane kontaktowe oraz dokładne parametry poszukiwanej nieruchomości. Badanie ma pomóc jak najlepiej dostosować narzędzie do potrzeb pośredników.

– To narzędzie tworzymy z myślą o tym, aby dostarczyć pośrednikom wysoką jakość leadów popytowych i jak najbardziej ułatwić im pracę. Dlatego, jeszcze przed premierą, zależy nam na zebraniu opinii pośredników. – mówi Rafał Durlik, CEO iHouse. – Tworząc tak nowatorski produkt, chcemy mieć pewność, że najlepiej odpowiemy na potrzeby pośredników.

Udział w badaniu jest bezpłatny, a jego uczestnicy będą mieli znaczny wpływ na nowe narzędzie. Jako pierwsi otrzymają też dostęp do narzędzia w dniu premiery. Pośrednicy biorący udział w badaniu, będą mogli przetestować także System Agenta iHouse, z którym zintegrowana zostanie Baza Kontaktów Prywatnych. By zostać uczestnikiem badania, należy zarejestrować się na stronie: www.ihouse.pl/rejestracja#agent .

Badanie potrwa do października, w tym czasie pośrednicy wezmą udział w badaniach ankietowych, oraz testach pierwszych wersji narzędzia.

——————————————————–

iHouse jest producentem Systemu Agenta – kompleksowego systemu pracy dla pośredników nieruchomości, oferującego m.in. zaawansowane zarządzanie ofertami, automatyczne kojarzenie stron transakcji bazę ofert prywatnych z ponad 100 serwisów ogłoszeniowych. iHouse to także bezpłatny serwis ogłoszeniowy iHouse.pl, na który pośrednicy mogą darmowo dodawać ogłoszenia bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo każdy z pośredników dzięki iHouse może zadbać o swój wizerunek dzięki profesjonalnemu profilowi zawodowemu, zawierającemu m.in. rekomendacje i polecenia.

Kontakt: Emilia Kopania Product & Marketing Manager +48 698-697-536 emilia.kopania@ihouse.pl

www.ihouse.pl

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »