GUS: Wzrost cen mieszkań wyhamował najmocniej od półtora roku

Cytat “Ceny mieszkań w III kw. 2024 r. w całej Polsce wzrosły w ujęciu kwartalnym o 1,6 proc. – informuje Główny Urząd Statystyczny. To najniższy kwartalny wzrost od początku 2023 r. Z uwagi na wcześniejsze podwyżki mieszkania w relacji rocznej wciąż rosną w dwucyfrowym tempie.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem MKZ źródło bankier na stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Rynek kupującego w pełni. Ile z ceny można “urwać”, kupując mieszkanie?

ytat “O schodzeniu z ceny przez sprzedających mieszkania piszemy od dłuższego czasu. III kw. 2025 r. przyniósł jednak nasilenie tego zjawiska – wynika z raportu Barometr przygotowanego przez Metrohouse i Credipass. Wzrosły zarówno możliwości negocjacyjne, jak i skłonność sprzedających do rewizji stawek w ogłoszeniach. Oto, ile przeciętnie można wynegocjować kupując mieszkanie z drugiej ręki.

Przeczytaj więcej »

Lato na ROD-os? Tyle kosztują ogródki działkowe po sezonie

Cytat “Ceny praw do ogródków działkowych wciąż pozostają wysokie, ale powoli przestają szokować. W opinii przedstawicieli Rodzinnych Ogrodów Działkowych, to właśnie jesień jest czasem, kiedy o własny kawałek zieleni w mieście najłatwiej. Na Bankier.pl sprawdzamy, ile trzeba odłożyć, by nabyć prawo do działki na rynku oraz w jaki sposób zostać działkowcem i nie przepłacić.”

Przeczytaj więcej »