Filary udanej sprzedaży. Część 2 – Potrzeba

Dobry pośrednik wie, że za deklarowanymi preferencjami klientów co do poszukiwanej nieruchomości, kryją się faktyczne, głębsze potrzeby. Ich zidentyfikowanie otwiera drzwi do celnego proponowania alternatywnych rozwiązań i udanej sprzedaży. O potrzebach jako punkcie wyjścia w procesie szukania nieruchomości pisze Norbert Grezel.

Czytaj artykuł

Autor:

Norbert Grezel

Certyfikowany trener biznesu i coach. Prowadził wykłady na uczelniach m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi. Współzałożyciel marki Gildia Trenerska. Ma 7-letnie doświadczenie jako pośrednik nieruchomości. Od 2016 roku szkoli branżę nieruchomości w zakresie umiejętności doradztwa opartej na budowaniu 3 filarów PWZ. Specjalizuje się w grywalizacji oraz zwiększaniu wydajności i efektywności pracy doradców nieruchomości. Autor programów rozwojowych i sprzedażowych zorientowanych na budowanie trwałych relacji zakupowych. Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wyróżnienia z opcją zdjęcia 360. Tylko w Nieruchomosci-online.pl

Dodanie zdjęć 360 i stworzenie wirtualnej wizyty poprzez Kreator wirtualnych wizyt Nieruchomosci-online.pl dają dodatkową możliwość zwrócenia uwagi na ofertę. Wyróżnione ogłoszenia ze zdjęciem 360° mają 6 razy więcej odwiedzin niż wyróżnione ogłoszenia ze zwykłym zdjęciem. Jak wykorzystać tę wiedzę do efektywniejszego promowania nieruchomości na sprzedaż, podpowiada Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Rynek najmu osiągnął równowagę

Cytat “Sytuacja na rynku najmu jest dużo korzystniejsza dla najemców niż rok temu. Oferta mieszkań na wynajem jest o 1,5% wyższa m/m i o 21% wyższa r/r. Oferta skurczyła się tylko w Poznaniu i w Trójmieście. Ceny najmu hamują, średnie stawki ofertowe spadły poniżej 3500 zł – wynika z kwietniowej analizy rynku najmu przeprowadzonej przez Otodom.”

Przeczytaj więcej »