Filary udanej sprzedaży. Część 2 – Potrzeba

Dobry pośrednik wie, że za deklarowanymi preferencjami klientów co do poszukiwanej nieruchomości, kryją się faktyczne, głębsze potrzeby. Ich zidentyfikowanie otwiera drzwi do celnego proponowania alternatywnych rozwiązań i udanej sprzedaży. O potrzebach jako punkcie wyjścia w procesie szukania nieruchomości pisze Norbert Grezel.

Czytaj artykuł

Autor:

Norbert Grezel

Certyfikowany trener biznesu i coach. Prowadził wykłady na uczelniach m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi. Współzałożyciel marki Gildia Trenerska. Ma 7-letnie doświadczenie jako pośrednik nieruchomości. Od 2016 roku szkoli branżę nieruchomości w zakresie umiejętności doradztwa opartej na budowaniu 3 filarów PWZ. Specjalizuje się w grywalizacji oraz zwiększaniu wydajności i efektywności pracy doradców nieruchomości. Autor programów rozwojowych i sprzedażowych zorientowanych na budowanie trwałych relacji zakupowych. Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »