Działki budowlane coraz tańsze.

Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez serwis ogłoszeniowy Otodom.pl. działki budowlane mają o kilkakrotnie mniejszej cenie za mkw. działki. Niż choćby miesiąc temu bo nawet o 20 proc. w miastach i o 11 proc. poza nimi. Jak kształtują się ceny działek budowlanych? Gdzie warto budować domy jednorodzinne? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem źródłem Bankier.plna stronie www.bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Rynek kupującego w pełni. Ile z ceny można “urwać”, kupując mieszkanie?

ytat “O schodzeniu z ceny przez sprzedających mieszkania piszemy od dłuższego czasu. III kw. 2025 r. przyniósł jednak nasilenie tego zjawiska – wynika z raportu Barometr przygotowanego przez Metrohouse i Credipass. Wzrosły zarówno możliwości negocjacyjne, jak i skłonność sprzedających do rewizji stawek w ogłoszeniach. Oto, ile przeciętnie można wynegocjować kupując mieszkanie z drugiej ręki.

Przeczytaj więcej »

Lato na ROD-os? Tyle kosztują ogródki działkowe po sezonie

Cytat “Ceny praw do ogródków działkowych wciąż pozostają wysokie, ale powoli przestają szokować. W opinii przedstawicieli Rodzinnych Ogrodów Działkowych, to właśnie jesień jest czasem, kiedy o własny kawałek zieleni w mieście najłatwiej. Na Bankier.pl sprawdzamy, ile trzeba odłożyć, by nabyć prawo do działki na rynku oraz w jaki sposób zostać działkowcem i nie przepłacić.”

Przeczytaj więcej »