Drugi numer magazynu „INMAG” od Nieruchomosci-online.pl już dostępny!

Szanowni Państwo,

właśnie ukazał się drugi numer magazynu „INMAG” skierowanego do marketerów i sprzedawców na rynku pierwotnym. Na jego łamach specjaliści i eksperci z praktyką i doświadczeniem w branży poruszają tematy dotyczące promocji inwestycji, wizerunku dewelopera, skutecznej sprzedaży czy efektywnych negocjacji. Znalazło się też miejsce na trendy widoczne obecnie w branży.

Na tak nasyconym rynku, z jakim mamy do czynienia obecnie, wygrywa ten, kto wyciągnie asa z rękawa. Tym asem już nie jest cena. Dla nabywców nieruchomości bardziej niż ona liczą się obsługa klienta, wsłuchanie się w ich potrzeby oraz przyczynianie się do dobra społecznego. Deweloperzy nie konkurują już więc najniższą ceną za metr kwadratowy, to już było. Wiodącym argumentem sprzedażowym jest spełnianie potrzeb konsumenta i w szerszej perspektywie – potrzeb społeczności. W tym numerze szczególnie zwracamy uwagę, jak działanie odpowiedzialne społecznie przyczynia się do wzrostu konkurencyjności, tworząc zarówno wartość społeczną, jak i ekonomiczną. Pokazujemy też, jak te potrzeby – po pierwsze – zdiagnozować i – po drugie – odpowiadać na nie, zarówno w rozmowie sprzedażowej, jak i w komunikacji na etapie docierania do klienta i prezentowania oferty.

Mam nadzieję, że te teksty będą dla Państwa inspiracją i motywacją, by rozwijać się w dobrym kierunku.

 

Magazyn w wersji elektronicznej można pobrać bezpłatnie na stronie https://inmag.pl/.

W numerze 2/2019:

MARKETING.

Reklamy nieruchomości szyte na miarę

Strona internetowa dźwignią sprzedaży

Idzie nowe. Jak gen Z zmieni rynek?

Jak ugryźć 3 miliony?

SPRZEDAŻ.

5 błędów, które rujnują sprzedaż

Jak mówić, żeby sprzedać?

Sprzedaż nieruchomości na 3… kolory

TRENDY.

Odpowiedzialność społeczna to nie moda

Inteligentne biurowce w zgodzie z lokalną społecznością. Rozmowa z Eyalem Litwinem

 

Gdyby chcieli Państwo poinformować o magazynie „INMAG” 2/2019 w swoich kanałach, w załączniku przesyłam okładkę i grafikę promocyjną magazynu.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »