Domy otwarte. Zmień swoją perspektywę

Open house, czyli dom otwarty, to ważny element promocji nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży. Wciąż jednak bywa pomijany przez agentów nieruchomości. Dlaczego warto organizować dom pokazowy i zapraszać na niego potencjalnych klientów, pisze Marta Gadzińska.

Czytaj artykuł

Autor:

Marta Gadzińska

Ekspertka Rynku Nieruchomości, mentorka, inwestorka, właścicielka agencji EKSPERCI.pro. Ukończyła SGH. Pracowała w marketingu takich firm jak L’Oreal czy BAT. Dzieli się wiedzą jako wykładowca Uczelni Łazarskiego i prelegent branżowych konferencji. Specjalizuje się w sprzedaży domów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »