Domiporta.pl z nową kampanią reklamową

Wraz z początkiem stycznia br. rozpoczęła się kampania reklamowa Domiporta.pl – jednego z największych

serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, należącego do Grupy Agora. Działania promocyjne pod

hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” obejmują internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

 

Nośniki reklamy zewnętrznej z hasłem „Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom” od początku stycznia br. są widoczne na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta. Od 7 stycznia br. kampania Domiporta.pl jest również obecna w internecie – obejmuje działania zasięgowe, remarketingowe i performance’owe w serwisach internetowych, mailingach, wyszukiwarkach oraz w mediach społecznościowych.

Nowa kampania reklamowa platformy Domiporta.pl ma na celu zwiększenie rozpoznawalności serwisu i wzmocnienie jego pozycji wśród portali ogłoszeniowych branży nieruchomości. Za koncepcję kreacji odpowiada zespół marketingu Domiporta.pl, a za zakup mediów do internetowej części kampanii – Value Media. Kampania potrwa przez cały rok.

Domiporta.pl, jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości, ma za sobą bardzo udany rok. W 4. kwartale 2019 r. liczba użytkowników serwisu wyraźnie przekroczyła 800 tys., rosnąc rok do roku w tempie dwucyfrowym*. W listopadzie br. liczba unikalnych użytkowników serwisu wyniosła prawie 820 tys., czyli wzrosła o 16% rok do roku.

Domiporta.pl to platforma integrująca wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa i banki finansujące zakup mieszkań.

 

* Dane: badanie Gemius/PBI, listopad 2019 r.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ceny materiałów budowlanych w II 2025

Cytat “Stabilizacja dynamiki cen na krajowym rynku materiałów budowlanych wciąż ma się bardzo dobrze. Jak zauważają eksperci portalu RynekPierwotny.pl w lutym spadkowy trend został wprawdzie przełamany w symbolicznym wymiarze jednego promila, jednak to zdecydowanie za mało by mówić o jakimkolwiek przesileniu. Tym samym prognozowany średni wzrost stawek wciąż nie uległ materializacji, jednak trudno sobie wyobrazić inny scenariusz już w przewidywalnej przyszłości.”

Przeczytaj więcej »

Umowa o dożywocie z osobą prywatną. Co po śmierci świadczeniodawcy?

Cytat “Co się stanie, gdy senior odda swoje mieszkanie w zamian za rentę dożywotnią sąsiadowi, a ten nagle umrze? W Polsce aż 99% umów o dożywocie zawieranych jest między osobami prywatnymi. Zdarza się, że część świadczeń ustalana jest wtedy ustnie, bez wpisywania do kontraktu. Oto pytania, które pojawiają się wraz ze śmiercią przysłowiowego Pana Romka (czyli świadczeniodawcy). Po pierwsze: co stanie się z nieruchomością, której senior nie jest już właścicielem? Kto będzie wypłacał seniorowi świadczenia pieniężne? Czy spadkobiercy zmarłego będą do tego zobowiązani? A co jeśli Pan Romek nie miał spadkobierców, a mieszkanie przejmie gmina lub Skarb Państwa? Wreszcie: czy emeryt będzie mógł wciąż mieszkać w tym lokum? Na te pytania odpowiadamy wspólnie z Małgorzatą Rosińską, Kierowniczką Działu Prawnego Funduszu Hipotecznego DOM.”

Przeczytaj więcej »